Grexgroup.com

7 naturalnych środków na rozstrój żołądka i bóle

Bóle brzucha są tak powszechne, że każdy doświadcza ich w tym czy innym czasie. Istnieją dziesiątki powodów, dla których możesz mieć brzuszek. Większość przyczyn nie jest poważna, a objawy szybko mijają. Ogólnie rzecz biorąc, nie ma potrzeby szukania rozwiązania poza kuchnią.

1.Gorzkie przekąski
Prawdopodobnie bar jest ostatnim miejscem, o których myślisz o poszukiwaniu ulgi od nudności, ale wiele osób polega na pięciu lub sześciu kroplach gorzkiego koktajlu zmieszanego w zimnej szklance toniku, sody lub piwa imbirowego.

Najczęstsze marki gorzkie zawierają mieszankę ziół, takich jak cynamon, koper włoski, mięta i imbir. Składniki te mogą być powodem, dla którego bittersy pomagają złagodzić nudności u niektórych osób.

2. Imbir
Od czasów starożytnych ludzie zwrócili się do imbiru jako lekarstwo na wszystko, od bólu po nudności. To nie tylko historia starej damy. Badania wykazały, że imbir może być bardzo skuteczne leczenie niektórych rodzajów rozstrój żołądka.

Naturalny środek przeciwzapalny, imbir jest dostępny w wielu formach, z których wszystkie mogą pomóc. Chewables i imbir suplementy są łatwe do podjęcia, podczas gdy inni ludzie wolą ich imbir w postaci napoju. Spróbuj całkowicie naturalnego piwa imbirowego lub pokrój świeży korzeń imbiru i zrób herbatę.

Imbir występuje w wielu formach. Wybierz swój wybór.

3.Herbata rumiankowa
Dobra filiżanka herbaty rumianku może pomóc złagodzić ból rozstrój żołądka, działając jako środek przeciwzapalny. Te właściwości przeciwzapalne pomagają rozluźnić mięśnie brzucha, co może zmniejszyć ból skurczów i skurczów.

Możesz użyć herbaty rumianku w leczeniu refluksu kwasu.

4. Dieta BRAT
Wszyscy rodzice małego dziecka znają dietę bananów, ryżu, sosu jabłkowego i tostów (BRAT), aby uspokoić bóle brzucha. Może pomóc w nudnościach lub biegunce.

BRAT zawiera żywność o niskiej zawartości błonnika i wysokiej wiązania. Żadna z tych produktów spożywczych nie zawiera soli ani przypraw, co może dodatkowo nasilać objawy. Ta miękka dieta jest opcją, gdy czujesz się chory, ale nadal musisz coś jeść. Spróbuj gotować tosty zbyt wiele: zwęglony chleb jest myśl, aby zmniejszyć nudności.

5.Mięta
Mięta jest często wymieniana jako użyteczne rozwiązanie dla nudności i rozstroju żołądka, ponieważ mentol w liściach jest naturalnym lekiem przeciwbólowym lub przeciwbólowym.

Leczeniu:

zrobić filiżankę miętowej herbaty lub mięty
zapach ekstraktu mięty
ssanie mięty cukierki
żucie liści
Powinno to utrzymać bóle brzucha w ryzach i złagodzić uczucie nudności.

6. Ocet jabłkowy
Jeśli możesz sobie z tym poradzić, spróbuj wziąć tę kwaśną spiżarnię przez łyżki, aby zneutralizować rozstrój żołądka. Zbyt silny? Wymieszać łyżkę z filiżanką wody i łyżeczką miodu i popijać powoli.

Kwasy w occie jabłkowym może pomóc zmniejszyć trawienie skrobi, dzięki czemu skrobia dotrzeć do jelit i utrzymać zdrowe bakterie w jelitach. Niektórzy ludzie biorą jedną łyżkę stołową każdego dnia jako środek zapobiegawczy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *