Grexgroup.com

Cena lekkiego, głównego gracza w 2020 r. z nowymi taryfami CNMC

Rok 2020 będzie rokiem, w którym taryfy, które konsumenci płacą za światło swoich domów, będą miały szczególne znaczenie w codziennych ramach dzięki nowym przepisom zaproponowanym przez Krajową Komisję Rynków i Konkurencji (CNMC). Zgodnie z tym, będą sekcje czasowe, które będą dalej dyskryminować zużycie energii elektrycznej, pobierane zgodnie z tym, co jest ustalone jako okresy wyższego i niższego popytu.

Te nowe transze opłat będą miały wpływ na te na rynku regulowanym (PVPC) i mają zakontraktowane moc 15 KWh lub mniej. W rezultacie prawie wszystkie gospodarstwa domowe i konsumenci indywidualni w kraju będą z nim powiązani, którzy będą musieli dostosować się do prawodawstwa, które ma pomóc w dostarczeniu większej ilości informacji na temat tego, kiedy energia elektryczna stanie się bardziej opłacalna, a tym samym wpłynąć na wykorzystanie wykorzystania wykorzystania danego zastosowania w pozytywny sposób.

Fakt, który ma znaczenie w takich miejscach jak Hiszpania, która należy do najdroższych krajów do korzystania z energii elektrycznej w całej Unii Europejskiej. Według najnowszych danych byłoby to piąte miejsce, wyprzedzając jedynie Irlandię, Belgię, Danię i Niemcy.

Energia odnawialna, coraz bardziej poszukiwana
Możliwość korzystania z energii elektrycznej z czystych źródeł, takich jak airelimpioenergia.com, jest jedną z najczęściej powtarzanych decyzji wśród konsumentów. Potrzeba dbania o środowisko i bardziej spójna z decyzjami podejmowanymmi w tym zakresie doprowadziła teraz bardziej niż kiedykolwiek do większego szacunku i dostosowania się do form konsumpcji.

Oprócz wyboru opcji, takich jak pasywny dom, nowe ceny CNMC mogą być również punktem zwrotnym dla wielu, wybierając najbardziej efektywny czas zużycia między szczytem, płaskim lub dolinowym czasem, które dzielą segmenty użytkowania. Narzędzie, które pozwoli nie tylko być bardziej spójne ze środowiskiem, ale także, jak wspomniano, zaoszczędzić na ostatecznej ustawy.

W każdym razie wskazane jest, aby rozpocząć od przejścia do firmy elektrycznej, która wygląda bardziej dla środowiska niż tradycyjne i która jest w stanie spełnić normy na wysokości tego, co jest wymagane w 21 wieku. Energia jest dziś podstawowym dobrem, podobnie jak robi wszystko, co w jej rękach, aby dbać o planetę, na której rozwija się życie każdego człowieka.

Nowe propozycje CNMC
Nowa aktualizacja stawek za energię elektryczną wejdzie w życie dopiero pod koniec tego roku, tak szybko, jak to możliwe, chociaż już wiadomo, jakie będą godziny, w których każda z sekcji zużycia będzie oznaczać. Kiedy w końcu stanie się skuteczne, to do tych okresów, że trzeba będzie zwrócić szczególną uwagę, jeśli ktoś chce wiedzieć, jak może zaoszczędzić więcej na rachunku na koniec miesiąca, coś, co będzie również zależeć od tego, czy ilość energii zużywanej w jednym i drugim jest znaczna, czy nie.

Z nowych odcinków, na Półwyspie, Na Wyspach Kanaryjskich i Balearach będzie droższe zużycie energii elektrycznej w okresach od 10 do 14 godzin i 18 do 22 godzin, które są interpretowane jako godziny szczytu (11 do 13 godzin i 19 do 23 godzin w Ceuta i Melilla). Następnie, płaskie godziny, średni koszt, będzie od 8 do 10 rano, od 14 do 18 godzin i od 22 do 24 godzin (od 8 do 11, 15 do 19 i 23 do 24 godzin w Ceuta i Melilla).

Wreszcie, warto wspomnieć o tych konkretnych sekcjach, w których konsumpcja znacznie obniży cenę zapłaconą, jeśli ma miejsce w tych godzinach, nazywanych obszarem doliny. Będą to te między dwunastą godziną w nocy a 8 rano, bez względu na miejsce w Hiszpanii, nie ma tu rozróżnienia między Półwyspem, Wyspami Kanaryjskimi, Balearami, Ceutą czy Melillą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *