Grexgroup.com

Jak połączyć się z naturą, bez wychodzenia z domu

Nie zawsze musisz wybrać się na wielką wycieczkę pieszą, a nawet opuścić miasto, aby połączyć się z naturą. W rzeczywistości, można spróbować na zewnątrz, nawet bez konieczności wyjdą z domu! Z pandemią, wiele osób nie chce ryzykować wyjścia i zachorowania, lub nie wolno im, więc musieli być bardziej kreatywni ze swoim czasem. Blokowanie zmusiło nas do ponownego nauczenia się prostych rzeczy, takich jak łączenie się z naturą i trochę spowalnianie.

Możesz się zastanawiać, jak możesz nosić na zewnątrz w pomieszczeniu, więc nie musisz ryzykować narażenia na wirusa lub alergeny w powietrzu. Oczywiście, nie można korzystać z atrakcji, takich jak turystyka i sporty przygodowe w zaciszu swojego salonu, ale można przynieść lecznicze właściwości natury do domu. Następnie zobaczymy, jak można uzyskać korzyści z zewnątrz, nawet bez konieczności wyjdąnia na zewnątrz.

„Na każdym spacerze z naturą dostajesz o wiele więcej niż szukasz.” – John Muir

OTO SIEDEM SPOSOBÓW NA POŁĄCZENIE Z NATURĄ (BEZ WYCHODZENIA Z DOMU):
1. KUP KILKA ROŚLIN WEWNĘTRZNYCH.
Rośliny w pomieszczeniach nie tylko wyglądają pięknie, ale także mają wiele korzyści zdrowotnych! Dodanie roślin do wystroju przynosi część natury do wnętrza, pomagając jednocześnie oczyścić powietrze i zwiększyć jony ujemne w środowisku. Jony ujemne, jak na ironię, pomagają nam czuć się bardziej pozytywne i żywe poprzez zwiększenie przepływu tlenu do mózgu.

Być może doświadczyłeś tego wrażenia podczas chodzenia po plaży lub w górach, pochłaniając energię dziesiątek tysięcy jonów ujemnych. Rośliny w pomieszczeniach zawierają mniej jonów ujemnych, ale nadal wystarczają, aby poprawić nastrój i sprawić, że poczujesz się bardziej energiczny. Oto kilka innych korzyści z roślin w pomieszczeniach:

do usuwania toksyn w powietrzu, takich jak alergeny, kurz i pleśń
pomóc ci poczuć się bardziej zrelaksowany i spokojny
rośliny w pomieszczeniach mogą poprawić koncentrację i produktywność
dbanie o rośliny daje poczucie dumy i osiągnięcia
Jeśli tracisz połączenie z naturą, kup niektóre rośliny, aby uzyskać korzyści z zewnątrz bez konieczności wyjmować z domu.

2. SŁUCHAJ DŹWIĘKÓW NATURY W TELEFONIE LUB KUP URZĄDZENIE DŹWIĘKOWE.
Jeśli nie możesz wyjść do wodospadu lub plaży, przynieś te dźwięki lecznicze bezpośrednio do domu, aby uzyskać podobne korzyści. Niezależnie od tego, czy znajdziesz relaksujący film na YouTube, czy kupisz maszynę dźwiękową z dźwiękami z natury, poczujesz się spokojniejszy i połączony z Ziemią. Dziś masz dziesiątki opcji do wyboru, aby przynieść moc i spokój natury do uszu bezpośrednio z łóżka lub sofy.

Oczywiście, nie porównuje się do doświadczania scen natury osobiście, ale jeśli nie czujesz się komfortowo podróżując do tych miejsc teraz, dźwięki mogą zapewnić niektóre z tych samych nagród.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *