Grexgroup.com

Przetrwanie jako test życia: sprzęt, kondycja i wzajemny szacunek

Survival jest jednym z najbardziej rekreacyjnych zajęć praktykowane przez przyrodę i miłośników na świeżym powietrzu. W oparciu o relację wzajemnego szacunku, ich wykonanie ma przetrwać w pięknej brutalności świata przyrody. I aby to zrobić bez uszkodzeń, taktyczne i przetrwania sprzętu, jak te oferowane przez sklep internetowy Lamnia, są amulet.

Przetrwanie: Od hobby do osobistego spełnienia
Istnieje wielka tendencja do działań mających na celu przetrwanie w świecie hobby, które każdy ma jako poświęcenie w swoim czasie wolnym. W jednym z najbardziej ekstremalnych i odmiennych wariantów, płaszczyzna survivalowego hobby ma również postać „preparcionistas”. Ludzie, których obsesją jest zabezpieczenie przestrzeni, jak bunkier, wyposażony w dużo materiału i dostaw, z którymi można zmierzyć się z każdą możliwą niebezpieczną sytuacją. Z dużym systemem wentylacyjnym, generatorami elektrycznymi, konserwami i niekończącymi się innymi przedmiotami, aby przetrwać apokalipsę.

Jednak, w mniej hiperbolizowany i bardziej powszechnym stopniu, istnieje wiele osób, których hobby jest nabycie przyborów przetrwania. Czy twój pęd jest taki kolekcjoner, czy chcesz się zgubić w wrogich obszarach naturalnych przez pewien okres dni subsisting na własną rękę. Pasja, która skupia się na zakupie sprzętu taktycznego, noży ratunkowych, a nawet długopisów i toreb z tego samego pola. Sposób na przyzwyczajenie się do całego asortymentu instrumentów przydatnych do przetrwania.

Takie produkty można uzyskać w sklepach internetowych, takich jak Lamnia, strona internetowa, która ma niezliczone produkty i sprzęt przetrwania. Od odzieży, obuwia, zegarków i ryb, przedmiotów myśliwskich i strzeleckich, po latarki taktyczne, tomahawki lub inicjatorów pożaru. Skraju wyposażenia ratunkowego, z którym można zaopatrzyć się w wykonywanie wszelkich czynności mających na celu wytrzymanie wnętrzności natury własnymi środkami. I nie ma większego osobistego spełnienia niż dosjenie autonomii i zdolności adaptacyjnych w nieprzyjaznym środowisku poprzez przetrwanie.

Szanuj naturę, żyjąc w niej
Jest coś bardzo pięknego w relacji wzajemnego szacunku dla natury, która wynika z ofiary przetrwania w niej. Świat przyrody nie rozumie słabości. Rozładuj swój czysty gniew bezkarnie wobec każdego stworzenia, które nie pasuje do jego starożytnych wytycznych fenomenologicznych. W rzeczywistości, to klimaty i trudny teren, które podkreślają wielką moc natury, jej ogromne i zabójcze piękno, że tak wielu malarzy, fotografów i poszukiwaczy przygód zawsze urzekł. Nie ma ma masochizmu w tym, że chce przeniknąć jego siłę, ale ogromne pojęcie pokory za wszystko, co oferuje.

Z tego powodu przetrwanie nie jako nieunikniona konieczność w obliczu wrogiej sytuacji, ale jako decyzja z premedytacją, wnosi do naszego życia szeroki zakres znaczenia i wiedzy. Tak jak „to nie spokojne morze sprawia, że żeglarz jest dobry”, nieuniknione niebezpieczeństwo natury stawia ludzi w życiowym rozwiązłości: poddania się lub naśladowania. Omianie drogi kapitulacji, sukces w przetrwaniu oznacza uzyskanie ogromnej miłości i przyjemności własnej, a także głęboki szacunek dla ukochanego przeciwnika. Tak jak służy jako przykład dla siebie w obliczu innych etapów życia.

W przyrodzie zwierzę dostarcza sobie własne środki, aby przetrwać. Wrodzone warunki, które pozwalają na ich rozwój w takich okolicznościach. Różnica polega na tym, że istota ludzka, fizycznie, prawie nie posiada zręczności, aby się do niej dostosować. Z drugiej strony pomysłowość i inteligencja są narzędziami, które umożliwiają ich działanie na takich terytoriach bez naruszania ich integralności. W wyniku tego wglądu są naczynia, które skonfigurował, aby przetrwać. Aby wyciąć zarośla, na noc i chodzić bezpiecznie z jak najwięcej płynności, jak to możliwe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *