Grexgroup.com

Znaczenie zużycia energii elektrycznej przez siebie

Czy słyszałeś o elektrycznym zużyciu energii? Czy znasz wszystkie jego zalety? W tym poście pokażemy Ci, co to jest i jakie są jego główne zalety.

Co to jest zużycie energii elektrycznej?
Elektryczne zużycie energii elektrycznej to produkcja energii elektrycznej poprzez instalację paneli fotowoltaicznych na dachu domów, lokali lub magazynów przemysłowych; W ten sposób, większość zużycia gospodarstw domowych jest obsługiwana, przy użyciu baterii, które przechowują nadmiar energii, która jest produkowana w ciągu dnia i używana w nocy.

Oto główne rodzaje elektrycznych po zużyciu własnego:

Samozłości podłączone do sieci: jest zainstalowany wewnątrz sieci domu i w fizycznej sieci elektrycznej transportu i dystrybucji. Ponieważ warunki pogodowe wpływają na produkcję energii, gdy jest on zerowy lub bardzo niski, wykorzystywana jest tradycyjna sieć elektryczna.
Zużycie we własnym zakresie nie jest podłączone do sieci: tylko zasilanie samoobsługowe; w ten sposób przedsiębiorstwo zajmujące się dystrybucją energii nie jest opłacane, ale jej początkowa inwestycja jest większa.
Co trzeba postawić na elektryczne zużycie własnego?
Pierwszą rzeczą, którą musisz postawić na elektryczne zużycie energii elektrycznej jest mieć wysokiej jakości panele słoneczne, takie jak te, które oferuje Svea Solar, aby skorzystać ze wszystkich godzin słonecznych i spłacić początkową inwestycję. Oto, jakie są jego podstawowe części.

Płyta słoneczna: urządzenie, które ma serię ogniw słonecznych, których funkcją jest przekształcanie światła w prąd elektryczny.
Bateria: element odpowiedzialny za przechowywanie i gromadzenie energii elektrycznej w słonecznych godzinach do użytku w nocy lub w dni o niskiej intensywności słonecznej. Nie można pobrać w całości tego urządzenia i musi być co najmniej w połowie naładowane; dlatego wskazane jest zainstalowanie więcej niż jednej baterii na płytkę fotowoltaiczną. Ponadto należy go przechowywać w temperaturze między 20 a 25oC.
Konwerter: jego funkcją jest przekształcenie fali DC w naprzemienną falę prądową, ponieważ panele słoneczne wytwarzają falę DC, a domy wykorzystują naprzemiennie.
Regulator ładowania: jest odpowiedzialny za kontrolowanie przepływu energii między polem fotowoltaicznym a bateriami; W ten sposób można optymalnie naładować baterie i przedłużyć żywotność paneli słonecznych.
Przełącznik: Przełącznik transferowy, który jest odpowiedzialny za przełączanie z jednego zasilacza do drugiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *