Grexgroup.com

Zrównoważona biżuteria, którą będziesz chciał nosić tego lata

Nadchodzi lato i dlatego nadchodzi najlepszy sezon, aby pokazać nasze ulubione akcesoria. Pierścionki, Kolczyki, Bransoletki, Naszyjniki… Wszystko wygląda o wiele lepiej z letnim wyglądem. A mówiąc o biżuterii, czy wiesz, że istnieje biżuteria, która szanuje środowisko? Tak jest w przypadku klejnotów San Saru, Lagalgo, H.B. lub Pretty of Mind.

Te marki jubilerskie produkują swoje produkty, biorąc pod uwagę zrównoważony rozwój środowiska. Na przykład, San Saru jest młodą marką, która odnosi sukcesy w mediach społecznościowych ze względu na zrównoważoną biżuterię w Silver Law 925. W rezultacie marka wyjaśnia na swoim blogu najlepsze środki zaradcze, dzięki czemu wiesz, jak oczyścić srebro swojej ulubionej biżuterii. Wśród nich wyróżnia się zastosowanie Aladyna Sidolu, wodorowęglanu sodu lub soli. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tych domowych sztuczkach i poznać różne marki zrównoważonej biżuterii, nie przegap poniższego artykułu.

Ekologiczne marki jubilerskie
Jak już powiedzieliśmy wcześniej, San Saru to marka biżuterii bardzo zaangażowana w środowisko. Jego biżuteria jest ręcznie, a większość z nich ozdobiona jest w 100% kamieniami naturalnymi. Nie wspominając już o tym, że opakowanie sklepu internetowego nie zawiera tworzyw sztucznych i jest wykonane z materiałów wielokrotnego i nadanych do recyklingu.

Oprócz San Saru, istnieją inne marki biżuterii, które stawiają na ekosystem. Na przykład Lagalgo jest również ekologiczną marką jubilerską, która produkuje swoje produkty bez składników zwierzęcych i szanuje środowisko. Podobnie jak San Saru, oferuje opakowania z materiałów wielokrotnego w pełni wielokrotnego pożytku.

Z drugiej strony, w mieście mocno wierzą w harmonię środowiskową i osobisty styl. Z tego powodu marka biżuterii wykorzystuje kamienie szlachetne znalezione na powierzchni, zrównoważone metale i srebro z recyklingu. W ten sposób gwarantują, że wszystkie ich produkty są przyjazne dla środowiska.

Podobnie, ładny umysłu. Ta marka biżuterii jest zaangażowana w zrównoważone wydobycie, produkcję na małą skalę i limitowane edycje, aby zapewnić poszanowanie środowiska. Należy zauważyć, że cała biżuteria jest również ręcznie.

Wśród zrównoważonych marek biżuterii, które można znaleźć na rynku wyróżnia się również Luz de Nehca. Marka ta produkuje zrównoważoną i rzemieślniczą biżuterię. Produkuje również swoje produkty z certyfikowanych metali Fairmined, które gwarantują, że zostały one wydobyte z poszanowaniem sprawiedliwego handlu w sektorze wydobywczym.

Domowe metody czyszczenia srebra
Aby srebrna biżuteria wyglądała jak pierwszego dnia, muszą być czyszczone, ponieważ z czasem są zwykle brudne. Z tego powodu, na stronie internetowej San Saru udostępniają użytkownikom różne środki domu do czyszczenia srebra i zwrotu jego oryginalny połysk. Jednym z tych domowych sztuczek jest użycie Aladyna Sidola. Ten produkt składa się z bawełny, która zawiera substancję chemiczną zdolną do czyszczenia srebra i pozostawienia go jako nowego.

Można go znaleźć w każdym supermarkecie i ma bardzo przystępną cenę, więc warto mieć w domu. Po zakupie środka czyszczącego, po prostu wyrwać mały kawałek bawełny i pocierać go klejnotem, który chcesz wyczyścić. Następnie musisz usunąć resztki Aladyna Sidola papierem. W ten sposób sprawisz, że twój klejnot będzie wyglądał tak, jak na początku.

Jednak, mimo że ta metoda jest najbardziej skuteczna, nie jest najbardziej przyjazna dla środowiska. Aby oczyścić srebro w bardziej zrównoważony sposób zalecamy następujące sztuczki: z jednej strony wodorowęglan sodu jest również doskonałym środkiem do mycia biżuterii srebrnej. Aby twoje klejnoty błyszczące będziesz musiał przynieść trochę wody do wrzenia w garnku. Następnie, z folią aluminiową trzeba linii miskę i wlać przegotowaną wodę i srebrną biżuterię wraz z dwoma łyżkami sody oczyszczonej. Następnie musisz usunąć mieszaninę i odczekać od 10 do 15 minut, aby formuła działała.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *